Akademia Piłkarska w Złocieńcu – kiedy otwarcie ? Już to wiemy !

Akademia Piłkarska w Złocieńcu - kiedy otwarcie ? Już to wiemy !

Kordian Rudziński od początku swojej sportowej kariery związany był ze złocieniecką piłką nożną. Jest wychowankiem Olimpu Złocieniec, który po 18 latach zakończył zawodową grę w piłkę nożną i chce rozwijać działalność sportową w Złocieńcu.

Jak zapowiada Kordian Rudziński już 4 kwietnia rozpocznie działalność Akademia Piłkarska dla najmłodszych mieszkańców gminy Złocieniec. Treningi będą odbywały się pod okiem założyciela AP Złocieniec. Natomiast z końcem lutego powinny rozpocząć się treningi indywidualne dla dzieci.

Powstanie Akademii Piłkarskiej w Złocieńcu to bardzo duży rozwój w zakresie sportu dla regionu Złocieńca. Młodzi zawodnicy, którzy będą trenowali w akademii będą mieli możliwość dalszych treningów w drużynie Olimpu Złocieniec.

Jak zapowiada Kordian Rudziński Akademia Piłkarska będzie realizowała profesjonalne treningi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod treningowych. Podobnie będzie ze sprzętem sportowym.

O szczegółach działalności nowego podmiotu sportowego rozmawialiśmy z K. Rudzińskim.  

One thought on “Akademia Piłkarska w Złocieńcu – kiedy otwarcie ? Już to wiemy !

  1. Kordian powodzenia pilka zawsze byla twojim zyciem od lat szkolnych. Dumna z ciebie jestem ze tak daleko zaszedles. Spowazniales, wydoroslales, I brawo ty odbudowujesz Zlocieniecka mlodzie na nowo miasto z toba orzyje. Brawo brawo brawo powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *