Latawce w barwach Złocieńca – finał ciekawego projektu

Latawce w barwach Złocieńca - finał ciekawego projektu

W Stawnie odbył się finał projektu „Skrzydlata Kultura” w ramach programu Złocienieckie Inicjatywy Kulturalne organizowanego przez Złocieniecki Ośrodek Kultury.

Na niebie pojawiło się 8 latawców w barwach Złocieńca – efekt pracy uczestników warsztatów latawcowych. Przygotowania trwały blisko 2 miesiące – każdy samodzielnie wykonywał swój latawiec, pod czujnym okiem instruktora i organizatora projektu Józefa Branieckiego.

Spotkanie w Stawnie było pierwszym wspólnym wyjściem i okazją do sprawdzenia czy ich prace naprawdę latają, jednak – jak zapewniają uczestnicy – na pewno nie ostatnim! Już planują kolejne spotkania, tym razem na łąkach w okolicy Złocieńca.

Latawce w barwach Złocieńca - finał ciekawego projektu

Po kolorowym pokazie latawcowym w świetlicy wiejskiej w Stawnie na wszystkich czekały gorace napoje i tort na zakończenie projektu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji działań, a szczególnie państwu Guzowskim za udostępnienie nam pola do pokazu.

Projekt „Skrzydlata kultura” finansowany był w ramach programu Złocienieckie Inicjatywy Kulturalne Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Tekst: M. Owczarek Foto: M. Owczarek, A. Balińska, E. Frankowska, A. Owczarek, B. Braniecka

Latawce w barwach Złocieńca - finał ciekawego projektu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *