Burmistrz Złocieńca odwiedził sportowca, który uległ wypadkowi

Burmistrz Złocieńca odwiedził sportowca, który uległ wypadkowi

Arkadiusz Lindner znany polski quadowiec, uczestnik rajdu Dakar, wielokrotny uczestnik rajdu Baja Poland, Baja Drawsko, Breslau Poland czy rajdu Abu Dhabi Desert Challenge doznał poważnego wypadku i przebywa w szpitalu w Drawsku Pomorskim A.Lindner brał udział w rajdzie Breslau, który kilka dni temu zakończył się w Drawsku Pomorskim.

Quadoowiec wielokrotnie przebywał w Złocieńcu, gdzie realizował swoje plany treningowe. W trakcie wielu swoich pobytów w Złocieńcu odwiedzał również Burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego. Tym razem Burmistrz udał się do szpitala w Drawsku Pomorskim, gdzie spotkał się ze sportowcem.

Na jednym z odcinków specjalnych quadowiec doznał upadku na quadzie. Niezwłocznie na miejsce wezwana została rajdowa obsługa medyczna. Mimo dobrego samopoczucia po wypadku sportowiec został przetransportowany do drawskiego szpitala. W kilka dni po wypadku na oficjalnym profilu quadowca pojawiła się informacja o jego pobycie w drawskim szpitalu i filmik dokumentujący wypadek.

Według przekazanych informacji sportowiec w wyniku wypadku doznał urazów w postaci 6 złamanych żeber, ma złamaną łopatkę i wyrostki na kręgosłupie. Lindner doznał również odmy płucnej, co stanowi najgorsze zagrożenie dla jego zdrowia. W związku z tymi obrażeniami sportowiec przebywa drawskim szpitalu i nie może zostać przetransportowany do specjalistycznej placówki w Łodzi, gdzie mieszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *