Młodzież interweniuje w sprawie skateparku. Ratusz reaguje

Młodzież interweniuje w sprawie skateparku. Ratusz reaguje

Od kilku tygodni do naszej redakcji wpływają informacje od młodzieży korzystającej ze złocienieckiego skateparku. Młodzież wskazywała na nieprawidłowości i konieczność pilnego remontu urządzeń. Sprawę przekazaliśmy do wiadomości Burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego i jego współpracowników.

Dziś otrzymaliśmy informację zwrotną, że prowadzony jest remont elementów które zagrażają bezpieczeństwu użytkowników. Nie jest to remont kompleksowy obejmujący cały obiekt, ale jak powiedział nam Burmistrz Złocieńca – ma nadzieję, że po naprawach młodzież będzie mogła w bezpieczny sposób korzystać z urządzeń.

Jednocześnie za naszym pośrednictwem Burmistrz Złocieńca apeluje do młodzieży o wzięcie udziału w nowej edycji budżetu obywatelskiego, który zostanie uruchomiony w najbliższym czasie.

Jak mówi K. Zacharzewski – grupa młodzieży może napisać projekt na rozwój skateparku, doposażenie obiektu czy przeprowadzenie remontu. Następnie grupa ta może nakłaniać mieszkańców do głosowania i walczyć o to, aby projekt zwyciężył. Jeśli projekt zwycięży urząd zrealizuje to co zaplanowała młodzież w projekcie. Warto walczyć – podsumowuje Burmistrz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *