Kolejne zatrzymania w Złocieńcu

Kolejne zatrzymania w Złocieńcu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim zatrzymali do kontroli mężczyznę, który według powziętych informacji miał posiadać przy sobie substancje niedozwolone. Przy 31 – letnim mieszkańcu Złocieńca ujawniono narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany.

Do zdarzenia doszło na jednej ze złocienieckich ulic około godziny 21:30. Drawscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać przy sobie narkotyki i porusza się samochodem m-ki Audi. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazane miejsce i zatrzymali do kontroli kierującego, ujawniając przy nim ponad 22 gramy amfetaminy i blisko 23 gramy marihuany. W trakcie prowadzonych czynności policjanci weszli w posiadanie kolejnych informacji o zatrzymanym mężczyźnie. Okazało się, że ma on na sumieniu kradzież mienia i pieniędzy o łącznej wartości ponad 60 000 tysięcy złotych.

Zakazane ustawą substancje i przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna, który dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy trafił do policyjnego aresztu. Decyzją prokuratury wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *