Mieszkańcy Złocieńca spotkali się z Andrzejem Dudą

Grupa kilkudziesięciu osób wzięła udział w spotkaniu Andrzeja Dudy z mieszkańcami Pojezierza Drawskiego.

Kandydujący na fotel  Prezydenta RP Andrzej Duda dziś Pojezierze Drawskie. Pierwszym punktem spotkania była wizyta na poligonie drawskim. Tam urzędujący prezydent spotkał się z żołnierzami armii polskiej i armii amerykańskiej. Prezydent podziękował żołnierzom za przeprowadzenie wspólnych ćwiczeń Defender 2020+.

Z poligonu drawskiego DUDABUS przejechał do  Drawska Pomorskiego, gdzie na placu przed centrum kultury został zorganizowany wiec wyborczy. Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Drawska Pomorskiego poinformował, że dziś rano na rachunek bankowy PGNiG spłynęło 1,5 miliarda dolarów od rosyjskiego koncernu Gazprom.

W swoim przemówieniu do mieszkańców zawarł również informacje o znaczeniu małżeństwa, roli kobiety i mężczyzny, zmianach stawek VAT na produkty i usługi, a także o świadczeniach socjalnych, jakie zostały przyznane polskim rodzinom w trakcie jego rządów.

W spotkaniu w Drawsku Pomorskim wzięła udział grupa około 300 mieszkańców regionu. Nie zabrakło również kilkunastoosobowej grupy przeciwników prezydenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *