Mocny trening na złocienieckim stadionie

Mocny trening na złocienieckim stadionie

Sport na jakiś czas wstrzymał oddech, ale wydaje się, że powolutku zacznie się wszystko „rozkręcać”. Zaraz po majówce wprowadzone zostały nowe zasady, które zezwalają na korzystanie z obiektów sportowych w ograniczonych grupach.

Złocieniecki stadion po przymusowej „kwarantannie” został przywitany przez znakomitego gościa, gdyż na swój trening przyjechała do nas wspaniała polska lekkoatletka – Klaudia Kardasz. Klaudia jest srebrną medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy, zdobywała medale na Uniwersjadzie, wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski. Dwa lata temu w Berlinie podczas Mistrzostw Europy zajęła 4. miejsce, poprawiając rekord Polski U23.

Zapytaliśmy jak podoba się nasz obiekt:

Jest to bardzo fajny i kameralny stadion. Dużym atutem jest ten las, który widzimy dookoła. Dzięki temu jest cicho i spokojnie, dodatkowo można tu złapać trochę świeżego powietrza. Dla mnie wizyta w Złocieńcu była okazją do pierwszego w tym roku treningu na stadionie. Kwarantanna trochę przeszkodziła w przygotowaniach, ale mimo wszystko wyglądało to całkiem nieźle. Czekam na sezon, mam nadzieję, że coś w tym roku się jednak odbędzie

info:Adam Kowalski, info UM Złocieniec

Zdjęcia: www.facebook.com/KowalskyPhotos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *