Skakali na skakankach. Są kolejne nominacje

Do Złocieńca dotarła akcja charytatywna HOP HOP CHALLANGE. Akcja polega na wykonaniu 25 skoków na skakance, a następnie nominowaniu kolejnych osób. Oczywiście w zamian za skoki zbierane są środki finansowe. Akcja ma na celu pomoc Kacprowi Borucie, który ma zaledwie 18 miesięcy i cierpi na Rdzeniowy zanik mięśni typ 2. Zebrane środki pozwolą na przeprowadzenie terapii genowej, która może pomóc w walce z tą nietypową chorobą.

1 marca na terenie amfiteatru swoje skoki wykonały trzy osoby, które zostały nominowane przez złocieniecki Perfect Squad. Marcela Wiśniewska, Krzysztof Zacharzewski i Łukasz Sołtys przyjęli wyzwanie i wykonali 25 skoków. Do akcji przyłączyli się również mieszkańcy. Przed wykonaniem zaplanowanych skoków na skakance rozgrzewkę poprowadziły dziewczyny z Perfect Squad. Po wykonaniu wyzwania nominowano kolejne osoby. Marcela Wiśniewska nominowała do kolejnych skoków Loft Fitness i JK Fitness. Krzysztof Zacharzewski nominował Tomasza Walkiewicza prezesa Klubu Piłkarskiego Drawsko Pomorskie. Łukasz Sołtys nominował Jarosława Tarnowskiego opiekuna grupy ZDR Rescue Team.

Akcja pomocy w formie zabawy i nominacji ma już swoje efekty. Na koncie oficjalnej zbiórki jest blisko 7 milionów złotych. Każde kolejne skakanie to kolejne środki, które trafiają na konto Kacpra. Działania w ramach tej akcji charytatywnej prowadzone są na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *