Pościg ze Złocieńca do Drawska. Szaleńcza jazda pirata.

Pościg ze Złocieńca do Drawska. Szaleńcza jazda pirata.

Policjanci z Komisariatu Policji w Złocieńcu na jeden z ulic Złocieńca próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę czarnej hondy. Kierowca nie zatrzymał się mimo wyraźnych sygnałów kierowanych przez policjantów w stronę pędzącego pojazdu.. Tak właśnie rozpoczął się policyjny pościg.

Policjanci nie odpuścili, a kierowca nie patrząc na ruch samochodów zaczął uciekać, powodując ogromne zagrożenie na drodze. Policyjny hyundai ścigał hondę na trasie ze Złocieńca do Drawska. Uciekający kierowca wyprzedzał samochody z ogromną prędkością, stwarzał realne zagrożenie na drodze. Policjanci nie mogli odpuścić, musieli przerwać rajd tego kierowcy.

Ten pościg mógł się zakończyć dramatycznie. W Drawsku na ul. Złocienieckiej kierowca hondy stracił panowanie, wpadł na chodnik przy budynku drawskiego sądu, zderzył się z latarnią, i wjechał płot. Nie jechał sam. Jego pasażerka trafiła do szpitala, a on sam nie odniósł obrażeń. Szybko został zatrzymany przez policjantów. W chwili zdarzenia po drugiej stronie ulicy szła kobieta z wózkiem, a chwile wcześniej tym chodnikiem podążał pieszy. Wystarczyły chwile, aby doszło do tragedii.

Jak się okazało kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a pojazd prowadził po zażyciu środków odurzających – informację potwierdziła nam dzisiejszego wieczoru sierż. sztab.  Karolina Żych – oficer prasowy drawskiej komendy.  W tej sprawie będą prowadzone dalsze czynności.

VIDEO

Pościg ze Złocieńca do Drawska. Szaleńcza jazda pirata.
Pościg ze Złocieńca do Drawska. Szaleńcza jazda pirata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *