Napadł na policjantów – już ma wyrok

Napadł na policjantów - już ma wyrok
zdjęcie poglądowe fot. policja.pl

Policjanci ze Złocieńca zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji napadł na funkcjonariusza i go znieważył. Sąd wydał wyrok w tej sprawie. Po raz kolejny jest to dowód na to, że nie ma pobłażania dla sprawców tego typu zdarzeń.

Policjanci w trakcie patrolu jednej ze złocienieckich ulic interweniowali wobec grupy mężczyzn, którzy zachowywali się niewłaściwie. W trakcie prowadzonych czynności jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się arogancko i używać wobec funkcjonariuszy słów wulgarnych, znieważając ich w ten sposób. Podczas interwencji, kiedy funkcjonariusze chcieli wyegzekwować od mężczyzny zachowanie zgodne z prawem, był on agresywny i w celu odstąpienia od podjętych czynności naruszył nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy.

23 – letni mężczyzna, mieszkaniec Złocieńca, był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie 3 promile.
Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów i postawienie go przed drawskim sądem. Mężczyzna został skazany w trybie przyspieszonym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *