Złocieniec Game Festival by ACTINA w sierpniu !

Złocieniec Game Festival by ACTINA w sierpniu !

Organizatorzy złocienieckiego festiwalu gier komputerowych poinformowali dziś o terminie wydarzenia. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia. Podobnie jak w latach poprzednich miejscem rozgrywek będzie sala złocienieckiego kina.

Złocieniec Game Festival to coroczna impreza esportowa, zrzeszająca największych fanów turniejowych gier komputerowych w naszym regionie.

Od 2019 r. ranga imprezy wzrosła ze względu na dołączenie do wydarzenia firmy ACTINA, która objęła festiwal swoim patronatem.

Początki imprezy sięgają 2013 roku, kiedy to odbyła się pierwsza edycja ZGF’u, znanego jeszcze jako Złocieniecki Festiwal Gier Komputerowych i Planszowych. Od początku grą przewodnią było League of Legends, co zmieniło się dopiero w 2017 roku. Wtedy to po rocznej przerwie Złocieniec Game Festival przyjął inną firmułę, czyli turnieje LAN w Counter-Strike: Global Offensive oraz rozgrywki Fifa.

Warto zaznaczyć że Złocieniec Game Festival by ACTINA jest wyjątkowym w swoim rodzaju wydarzeniem oraz charakteryzuje go ogromne zainteresowanie osób związanych z esportem w Polsce. Potwierdzają to niezliczone pochlebne opinie od odwiedzających nas gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *