Śmierć na drodze. Pieszy potrącony.

Śmierć na drodze. Pieszy potrącony.

Dziś około godz. 16.10 na drodze łączącej Sośnicę z Będlinem doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Jak poinformowała nas sierż. sztab. Karolina Żych oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim – do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 16.00. Policja ustala i analizuje przebieg zdarzenia. 

Na tą chwilę wiadomo, że doszło do potrącenia mężczyzny, który szedł drogą. Jak udało nam się ustalić według wstępnych informacji,  kierowca nie widział poruszającego się po drodze mężczyzny. Jednak całe zdarzenie muszą wyjaśnić policjanci pracujący na miejscu.

Jak udało nam się również ustalić śmierć poniósł mężczyzna, który był mieszkańcem pobliskiej miejscowości. Droga jest zablokowana, na miejscu trwają czynności wyjaśniające.

3 thoughts on “Śmierć na drodze. Pieszy potrącony.

  1. Co prawda nie znamy dokładnie tej sytuacji ale bardzo często piesi lekceważa sobie przepisy ruchu drogowego. Bardzo często ubrani na czarno bez świateł i kamizelki idą droga ryzykując własnym życiem i życiem innych uczestników ruchu drogowego.

    1. Tak było właśnie tym razem. Mijaliśmy tego pieszego dosłownie kilka minut wcześniej. Nieoświetlony, bez odblasków i idący niewłaściwą stroną wąskiej jezdni. Nam się udało go ominąć, któremuś kolejnemu kierowcy, na jego nieszczęście, się nie udało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *