Pomogli potrzebującym ze Złocieńca

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas kiedy rodziny spotykają się i wspólnie spędzają ze sobą niezapomniane chwile śpiewając kolędy, łamiąc się opłatkiem, radując z narodzenia Bożej Dzieciny. Nie wszyscy jednak w Wigilię zasiedli do uroczystej kolacji, nie wszyscy mieli okazję dzielić ten czas z rodziną, nie wszyscy otrzymali choćby skromny upominek od bliskiej osoby…

Dla takich ludzi – bezdomnych, ubogich i samotnych przebywających w schronisku dla bezdomnych w Złocieńcu – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim, rodzice i nauczyciele zebrali produkty żywnościowe, przybory higieniczne, ubrania, koce, ręczniki, słodkości i przede wszystkim gorące serca, które przekazaliśmy w formie świątecznych paczek. Radość i zaskoczenie podopiecznych była ogromna. Z łezką w oku dziękowali za tak wspaniałą niespodziankę, która była dla nich wielkim zaskoczeniem.

Organizatorzy akcji składają podziękowania tym, którzy zaangażowali się w pomoc dla innych oraz  Marzenie Gręziak za zorganizowanie transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *