Wesołe Święta Pani Halinki, Elżbiety oraz Pana Lecha

Wesołe Święta Pani Halinki, Elżbiety oraz Pana Lecha

Historia zbiórki dla pani Halinki z Chlebowa, która chciała mieć tylko ciepło w domu tej zimy dobiegła końca. W ostatnich dniach listopada Łukasz Sołtys i Sylwester Gaczyński za naszym pośrednictwem nagłośnili potrzebę pomocy Pani Halince z Chlebowa.

Odbiór społeczny tej akcji był ogromny. W kilka godzin po opublikowaniu informacji na stronie www.infozlocieniec.pl udało się zebrać środki i materiały na pomoc nie tylko dla Pani Halinki ale również dla innych osób. Jak mówią inicjatorzy akcji – serdecznie dziękujemy za okazaną hojność od wszystkich darczyńców, jak również osób które miały chęć pomóc. (a takich osób było na prawdę bardzo dużo). Udało się załatwiać opał dla naszych potrzebujących. Drewno, tona węgla oraz z wpłaconych na konto pieniędzy zostało zakupione 760 kg. brykietu.

Panu Pawłowi oraz Wiesławowi za drzwiczki do pieca. Dziękujemy akcji Złocieniecka Choinka (również za paczkę dla Pani Bronisławy) oraz Pani Dorocie z Bełczny za paczki.

Panu Ernestowi ze Szczecina za zakup tony węgla, Pani Joannie wraz z mężem za drewno już na drugi dzień po ogłoszeniu akcji oraz Panu Romanowi również za drewno. Dziękujemy Pani Joannie za zakup pięknego kalendarza. Dziękujemy Pani Edycie za ciepłe kapciuszki dla Pani Halinki oraz Pana Lecha. Dziękujemy Stowarzyszeniu Żarek za przekazanie czujnika tlenku węgla. Pani Izie za pomoc w dostarczeniu drewna.
Dziękujemy anonimowemu darczyńcy który przekazał 1000zl dla Pani Halinki, a pieniądze przekazał na ręce Pana Sołtysa z Chlebowa. Dziękujemy za wpłaty Pani Barbarze, Katarzynie, Monice i Zofii.

Wszystkie przekazane nam dary, podarunki itd. trafiły do adresatów. Te święta dla tych wspaniałych ludzi będę na pewno wesołe, a wesołe będą dzięki PAŃSTWU i wielkiemu sercu i chęci podzielenia się z bliźnim.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA KAŻDĄ POMOC – tak kończą tą szlachetną akcję Łukasz Sołtys i Sylwester Gaczyński.

Wesołe Święta Pani Halinki, Elżbiety oraz Pana Lecha
Wesołe Święta Pani Halinki, Elżbiety oraz Pana Lecha
Wesołe Święta Pani Halinki, Elżbiety oraz Pana Lecha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *