Punkt Standard ERGO HESTII po zmianach. Już działa !

Punkt Standard ERGO HESTII po zmianach. Już działa !

Dbając o to, by Najwyższy Standard Ochrony ERGO HESTIA był zauważalnym wyróżnikiem na rynku ubezpieczeń oraz nierozerwalnie łączył się z profesjonalnym doradztwem i najwyższą jakością obsługi, w dniu 10 grudnia 2019 r. otworzyliśmy dla Was w nowej odsłonie „Punkt Standard ERGO HESTII” mieszczący się przy ul. 5 Marca 13 w Złocieńcu.

Nowy wizerunek jest kolejnym etapem rozwoju Oddziału ERGO HESTII prowadzonego przez Dyrektora Krystiana Kurzątkowskiego i Marcina Budzyńskiego. Będąc z Wami na terenie Złocieńca od roku 2019 mamy nadzieję, że dzięki nowej, wizualnie atrakcyjnej przestrzeni i przyjaznej atmosferze stworzyliśmy warunki, w których każdy będzie czuł się dobrze. Celem nadrzędnym dla nas jest utrzymanie wysokiego poziomu profesjonalnego doradztwa i najwyższej jakości obsługi posprzedażowej zawartych umów.

Od lat obsługujemy największe firmy z terenu Drawska Pomorskiego i okolic, średnich i małych przedsiębiorców oraz osoby indywidualne, zarówno w ubezpieczeniach majątkowych jak i życiowych. Jesteśmy bardzo dumni z naszych klientów i wszystkim DZIĘKUJEMY za lata wzajemnej współpracy opartej na dialogu i partnerstwie.

Mamy nadzieję, że nowoczesne wnętrze Punktu Standard i nowatorskie podejście do sprzedaży ubezpieczeń, spotkają się z pozytywnym odbiorem oraz przyczynią się do dalszego rozwoju naszego zespołu. Nowe Otwarcie to większe możliwości, szerszy zakres ochrony i atrakcyjniejsze ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura:
Adres biura: 78-520 Złocieniec, ul. 5 Marca 13
Telefon: 506 289 802, 94 367 26 89
Mail: ubezpieczenia.zlocieniec@gmail.com
Godziny pracy: 8:30-16:30 (pn.-pt.)

materiał partnera

Punkt Standard ERGO HESTII po zmianach. Już działa !
Punkt Standard ERGO HESTII po zmianach. Już działa !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *