Trasa Złocieniec – Drawsko. Policyjny pościg i blokada drogi

Trasa Złocieniec - Drawsko. Policyjny pościg i blokada drogi

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się na trasie pomiędzy Suliszewem, a Drawskiem Pomorskim. Pędząca Mazda w kierunku Drawska Pomorskiego, a tuż za nią policyjne BMW.

Oba pojazdy zmierzały w kierunku Drawska Pomorskiego, gdzie ustawiona została policyjna blokada. Kierowca zmuszony został do zatrzymania swojego pojazdu. Wszystko rozegrało się w miniony poniedziałek 11 listopada.

Ok. godz. 8.15 w Suliszewie kierujący samochodem Mazda 6 nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Powodem próby zatrzymania była nadmierna prędkość. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h.

Funkcjonariusz podjął pościg za mazdą. Jednocześnie w Drawsku na ul. Złocienieckiej zorganizowana została blokada.Policjanci czekali na kierowcę, który jechał w stronę Drawska.

W pobliżu budynku szkoły przy ul. Złocienieckiej kierujący mazdą został zmuszony do zatrzymania swojego pojazdu.

Na miejsce dotarli również policjanci z pionu kryminalnego, którzy dokonali sprawdzenia pojazdu pod kątem posiadania przez mężczyznę przedmiotów lub substancji, których posiadanie jest zabronione prawem.

Mężczyzna po zatrzymaniu trafił do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim gdzie został osadzony. W kolejnym dniu po zatrzymaniu został osądzony w trybie przyspieszonym przez drawski sąd. Mężczyzna przez trzy lata nie może kierować pojazdami, sąd ukarał go karą pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz nałożył nawiązkę.

Trasa Złocieniec - Drawsko. Policyjny pościg i blokada drogi
Trasa Złocieniec - Drawsko. Policyjny pościg i blokada drogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *