Szkolenie na sędziów piłkarskich

Szkolenie na sędziów piłkarskich

głaszamy nabór na sędziów piłki nożnej. Zapisy potrwają do końca listopada. Rozpoczęcie planowane jest na początek grudnia, a zakończenie planowane jest na początek lutego.

W związku z zapotrzebowaniem na większą ilość sędziów z różnych regionów naszego województwa, Zarząd KS ZZPN postanowił, że zajęcia odbywać się będą w kilku miejscowościach w regionie. Będą to:

Kamień Pomorski
Koszalin
Myślibórz
Stargard
Szczecin
Szczecinek
Świdwin
Wałcz

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w soboty. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie ankiety do dnia 30.11.2019. Ankietę dostępna jest w formie elektronicznej, wymaga tylko wypełnienia danych poprzez przeglądarkę internetową, oraz w formie papierowej. W tym przypadku należy ankietę wydrukować, a po jej wypełnieniu skan wysłać na adres nabor@sedzia.net.

Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. W cenie kursu kandydat otrzyma najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną, podstawowe wyposażenie sędziego (kartki oraz gwizdek) oraz licencję sędziowską, dzięki której po zaliczeniu egzaminów kandydat będzie mógł prowadzić zawody od rundy wiosennej sezonu 2019/20.

LINK DO ANKIETY on-line:
https://forms.gle/CbGSo8ZvWyCXtRpM6

LINK DO ANKIETY (wersja do druku):
http://sedzia.zzpn.pl/pliki/nabor18/ankieta_kandydata.doc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *